LIFESTRAW® COMMUNITY

10 731 

LifeStraw® Community je filtr na vodu, který transformuje mikrobiologicky znečištěnou vodu na bezpečnou a čistou pitnou vodu. Produkt LifeStraw® Community je vhodný pro zásobování čistou vodou domácností a podniků, ale může být použit i během humanitární pomoci v postižených oblastech, kde mohou být vodní zdroje kontaminovány a obsahovat zvýšené množství bakterií a parazitů.

Přefiltruje znečištěnou vodu o objemu 70 000-100 000 litrů!

Dostupné na objednávku.

Katalogové číslo: 7640144283520 Kategorie: Štítek:

Popis

Mikrobiologický filtr na vodu.

LifeStraw® Community využívá pokročilou technologii mikrofiltrační membrány, která odstraní až 99.9999% bakterií (napr.Escherichia coli, Vibrio cholerae, Salmonella typhi) a 99,9% z cyst prvoků (např. Cryptosporidium parvum, Giardia lamblia), které se běžně vyskytují ve vodě a způsobují různá onemocnění. LifeStraw®, tak výrazně snižuje riziko nákazy a propuknutí chorob jako např. tyfus, úplavice nebo průjem.

Použití a skladování

Voda se naplní do nádoby o objemu 25 litrů a ta protéká tzv. pro-filtrací, kterou tvoří speciální textilie s otvory 80 mikronů na zachycování hrubších nečistot. Voda vlastní gravitací protéká voda do filtru tvořeného dutými vlákny a následně čistá voda vytéká malými póry o rozměru 0,02 mikronu. Průtok vody je 12 litrů za hodinu. Otočením jednoho ze čtyř modrých kohoutků máte k dispozici čistou a nezávadnou vodu vhodnou k pití, a na přípravu polévky, čaje a různých vašich oblíbených pokrmů.

Po použití je důležité provést čištění, které se provádí zpětným proplachem a to tak, že se uzavřou všechny kohoutky a stlačí se červená rukojeť BACKWASH. Následně pak odteče nečistá voda do červené nádoby umístěné ve spodní části zařízení. Tato voda nesmí být žádném případě konzumována!

Hmotnost produktu je 8,6 kg a všechny části produktu jsou chemicky a BPA Free.

Další informace

Výrobce