LIFESTRAW® STEEL

1 799 

LifeStraw® Steel je přenosný filtr na vodu v elegantním odolném ocelovém těle, který transformuje mikrobiologicky znečištěnou vodu na bezpečnou a čistou pitnou vodu. Produkt nevyžaduje žádné baterie nebo náhradní díly, a filtruje až 1000 litrů vody po dobu jeho životnosti. LifeStraw Steel čistí vodu z otevřeného sladkovodního toku, stejně jako z rybníka, jezera nebo řeky. Je v hodný na pěší turistiku, cestování, kempování, expedice ve skupinách a to zejména v oblastech, kde mohou být vodní zdroje kontaminovány a obsahovat zvýšené množství bakterií a parazitů.

 

Dostupné na objednávku.

Katalogové číslo: 7640144283629 Kategorie: Štítek:

Popis

Přenosný, mikrobiologický filtr na vodu.

LifeStraw® Steel využívá pokročilou technologii mikrofiltrační membrány, která odstraní až 99.9999 % bakterií (např. Escherichia coli, Vibro cholerae, Salmonella typhi) a 99,9 % z cyst prvků (např. Cryptosporidium parvum, Giardia lamblia), které se běžně vyskytují ve vodě a způsobují různá onemocnění.

LifeStraw® Steel, tak výrazně snižuje riziko nákazy a propuknutí chorob jako např. tyfus, úplavice nebo průjem.

  • Používá vyměnitelnou kapsli s aktivním uhlím na snížení zápachu, chlóru a organických chemických nečistot až do 100 litrů.
  • Používá pokročilé duté vlákno – membránová technologie (0,2 mikronů) k odstranění vodou ředitelných bakterií a prvoků až do 1000 litrů.

Použití a skladování

Po návratu z cesty před uskladněním produktu LifeStraw® Steel, propláchněte filtr a ostatní části pod tekoucí vodou na obou koncích a nechte vyschnout.

Další informace

BRAND

LifeStraw

Výrobce