LIFESTRAW® UNIVERSAL

1 199 

LifeStraw® Universal je přenosný filtr na vodu, který transformuje mikrobiologicky znečištěnou vodu na bezpečnou a čistou pitnou vodu. Univerzální adaptér LifeStraw Universal lze použít na širokou škálu dostupných lahví na vodu s vnějším průměrem 63,5 mm a vnitřním 43,2 mm. Ideálně se hodí pro pěší turistiku, cestování, kempování, jízdu na kole a to zejména v oblastech, kde jsou vodní zdroje kontaminované a mohou obsahovat zvýšené množství bakterií a parazitů.

Skladem (dostupné na objednávku)

Katalogové číslo: 7640144283858 Kategorie: Štítek:

Popis

Uživatelé si mohou jednoduše nabrat vodu z řeky nebo rybníka do láhve, uzavřít šroubovací víko a popíjet čistou vodu přes náustek. Využívá pokročilou technologii mikrofiltrační membrány, která odstraní až 99.9999% bakterií a 99,9% z cyst prvoků. Snižuje zákal tím, že fi ltruje částice větší než 0,2 mikronu. Filtr je velmi lehký pouze 240g.

LifeStraw® využívá pokročilou technologii mikrofiltrační membrány,

která odstraní až 99.9999% bakterií (napr.Escherichia coli, Vibro cholerae, Salmonella typhi) a 99,9% z cyst prvků (např. Cryptosporidium parvum, Giardia lamblia), které se běžně vyskytují ve vodě a způsobují různá onemocnění. LifeStraw®, tak výrazně snižuje riziko nákazy a propuknutí chorob jako např. tyfus, úplavice nebo průjem.

  1. Vyměnitelná kapsle s aktivním uhlím na snížení zápachu, chlóru a organické chemických nečistot až do 100 litrů
  2. Pokročilé duté vlákno membránové technologie (0,2 mikronů) k odstranění vodou ředitelných bakterií a prvoků až do 4000 litrů

Další informace

Výrobce